Slīpie jumti. Izolācija virs monolīta seguma

Pārseguma viengabala plāksnes — tās būtībā ir slīpi montētas ārsienas ar visām saistītām strukturālām īpašībām. Šādus jumtus var ātri montēt no gataviem elementiem, ko piegādā izgatavotājs, pie kam ir iespējams samontēt praktiski jebkādas formas jumtu. Tā kā pārseguma plāksnes ir veidotas no betona vai porainā betona, tām pirmkārt ir ugunsdrošības un trokšņu izolācijas priekšrocības.

Tās nodrošina efektīvu ekrānu, kas aizsargā no ielas un lidmašīnu trokšņa, kā arī lielisku ugunsdrošības aizsardzību. Citas priekšrocības, lai izmantotu šāda tipa jumtus, ir augsts drošības līmenis vētrās un laba termoizolācija pret augstu temperatūru vasarā. Ārējā siltumizolācija veicina dzīvojamo telpu komforta uzlabošanos.

Poliuretāna putu izolācija ir viegli un ātri uzklājama uz sausas plāksnes virsmas, kas attīrīta no putekļiem. Nav nepieciešams izveidot tvaika barjeru starp jumta cieto pamatni un izolācijas kārtu.

  • Labvēlīgs mikroklimats telpā
  • Termoizolācija
  • Trokšņu izolācijas uzlabošana
  • Jumts bez aukstuma tiltiņiem
 Slīpo jumtu izolācija | Izolācja virs monolīta seguma
 
Jumta konstrukcija, kārniņu segums
 
Nosedzošā dzelzs betona pārsegumā plātne

Tehniskā informācija

Specifikācija Izsmidzināma putupoliuretāna sistēma, ārējā izolācija
Ugunsreakcijas klase Eiro E
Siltumvadītspēja No 0.021 W/mK
Slēgto šūnu daudzums >90%
Ūdens tvaiku caurlaidība µ <=72,5

U vērtība

Poliuretāna putas biezums, mmVērtība, W/m2K
200 0,14
160 0,17
140 0,19

* Normatīvās vērtības ir aptuvenas, aprēķinos jāņem vērā ēku norobežojošo konstrukciju kopējās vērtības un vietējās būvniecības normas.