Slīpie jumti. Izolācija starp latojumu

Sadārdzinoties enerģijai un pietrūkstot dzīvojamai platībai, bēniņu konstrukciju pielāgošana par dzīvojamām telpām kļūst īpaši populāra. Slēgtu šūnu putupoliuretānu var izmantot bēniņu iekšpusē, pie kam ar nelielām izmaksām rodas papildu dzīvojamās telpas.

Tā kā siju biezums vecās mājās parasti ir 10–14 cm, ar tradicionālajiem materiāliem izveidotas starpsiju izolācijas biezums bieži vien nav pietiekams, lai apmierinātu mūsdienu prasības siltumizolācijai. Pat plānas poliuretāna putu kārtas ārkārtīgi zemā siltumvadītspēja un labi izolācijas raksturlielumi nozīmē, ka nav nepieciešams padziļināt sijas, kam vajag gan līdzekļus, gan laiku. Izmantojot uzsmidzināšanas metodi, putupoliuretāns vienkārši tiek iesmidzināts starp koka sijām bez darbietilpīgas materiālu griešanas un pielāgošanas, pie kam veidojas blīva un hermētiska putu kārta ar lielisku siltumizolāciju un bez enerģijas zudumiem, kas rodas, izmantojot tradicionālos izolācijas materiālus.

  • Novērš siltā gaisa noplūdi
  • Bezšuvju izolācija novērš aukstuma tiltiņu veidošanos
  • Nav nepieciešams darbietilpīgais izolācijas materiāla griešanas un pielāgošanas process
  • Ātra izolācijas uzklāšana, neņemot vērā laika apstākļus ārpusē
 Slīpo jumtu izolācija | Izolācja starp latojumu
 
Jumta segums
 
Elpojoša membrāna
 
Koka spāres

Tehniskā informācija

Specifikācija Izsmidzināma putupoliuretāna sistēma, ārējā izolācija
Ugunsreakcijas klase Eiro E
Siltumvadītspēja No 0.021 W/mK
Slēgto šūnu daudzums >90%
Ūdens tvaiku caurlaidība µ <= 72,5

U vērtība

Poliuretāna putu biezums, mmVērtība, W/m2K
180 0,20
140 0,22
120 0,24

* Normatīvās vērtības ir aptuvenas, aprēķinos jāņem vērā ēku norobežojošo konstrukciju kopējās vērtības un vietējās būvniecības normas.