Plakanie jumti. Virsmas izolācija

Plakano jumtu pārsegšana jaunbūvējamās un esošās ēkās ir viens no galvenajām uzsmidzināmās poliuretāna putu izolācijas pielietojumiem. Veicot plakanā jumta izolāciju, tiek izvirzītas augstas prasības pret izolācijas materiālu, jo tam jāiztur dažādi apstākļi: lielas temperatūras svārstības, lietus, vēja un sniega iedarbība.

Eksperimentos tika konstatēts, ka, izolējot plakanos jumtus ar cieto, slēgtu šūnu poliuretāna putām, tiek ietaupīts līdz 80% laika un līdz 50% investīciju salīdzinājumā ar tradicionālajiem izolācijas veidiem. Sevišķi problemātiskas un grūti pieejamas vietas, piemēram, parapeti un gaismas kupoli, ir viegli izolējamas, izmantojot uzsmidzināmo putupoliuretānu. Izolācijas putas sacietē ļoti ātri — pēc dažām minūtēm no uzsmidzināšanas brīža pa to jau var staigāt. Lai aizsargātu segumu no UV starojuma, ieteicams pārklāt to ar speciālu krāsu.

  • Viegla grūti pieejamo vietu izolācija
  • Izmantojami praktiski uz jebkuras virsmas
  • Rentabls, jo ir ātri pārstrādājams
  • Izturīgs un nav sadalāms
 Plakano jumtu izolācija | Virsmas izolācija
 
UV-aizsargkārta
 
Dzelzs betona pārsegums

Tehniskā informācija

Specifikācija Izsmidzināma putupoliuretāna sistēma, ārējā izolācija
Ugunsreakcijas klase Eiro E
Siltumvadītspēja No 0.021 W/mK
Slēgto šūnu daudzums >90%
Ūdens tvaiku caurlaidība µ <=83,5

U vērtība

Poliuretāna putu biezums, mmVērtība, W/m2K
200 0,14
160 0,17
120 0,22

* Normatīvās vērtības ir aptuvenas, aprēķinos jāņem vērā ēku norobežojošo konstrukciju kopējās vērtības un vietējās būvniecības normas.