Pamatu siltināšana un hidroizolācija - efektīvākais risinājums rēķinu samazināšanai

 

Mājām, kas būvētas laikā, kad domāt par siltumefektivitāti nebija jēgas, jo ierobežoti bija būvmateriāli, savukārt, gandrīz neierobežoti bija energoresursi, primārais un efektīvākais pasākums lai samazinātu izmaksas, ir pamatu siltināšanaTieši no zemes ziemas laikā nāk vislielākais aukstums un mitrums, un vidēji tieši neizolēti ēku pamati izraisa 20% no enerģijas zudumiem. Tas nozīmē, ka piekto daļu no apkures izmaksām var ietaupīt, ja pamati tiek nosiltināti un izolēti. Tādēļ pat daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem izdodas vienoties par pamatu siltināšanas nepieciešamību, kā arī (bieži vien) pašu spēkiem šos darbus paveikt. Efekts parasti ir iepriecinošs un jūtams gan maciņā, gan istabas gaisa temperatūrā, īpaši pirmajos stāvos. 

 

Perfekta siltināšana 

Galvenā poliuretāna putu priekšrocība ir viszemākā siltuma vadītspēja salīdzinot ar citiem izolācijas materiāliem pie vienādiem biezumiem. Putu uzklāšana ir vienkārša – tās tiek uzsmidzinātas tieši uz siltināmās virsmas uz vietas būvobjektā. Polituretāna putas pilnībā aptver pamatus, veidojot monolītu bezšuvju izolāciju un līdz ar to pilnībā pasargā pamatu pēdu un novirza ūdeni uz drenāžas sistēmu.

Izcila hidroizolācija 

Latvija ir bagāta ar ūdeņiem un par to gandrīz vienmēr varam pateikties un priecāties, īpaši par bagātīgajiem dzeramā ūdens krājumiem. Tomēr ir diezgan bēdīgi redzēt ūdeni, kas tek cauri griestiem no augšējiem kaimiņiem, vai pavasarī sastapt ūdenskrātuvi savā pagrabā. Pēc statistikas datiem vairāk nekā 60% māju pagarbos ir sūces, kas ļauj iekļūt ūdenim, īpaši pavasara sniega kušanas laikā vai lielākās lietavās, kad grunts nespēj uzsūkt visus nokrišņus.  

Kā atzīst eksperti, arī lielākajai daļai jaunuzcelto māju sūce pagrabā rodas jau pēc 10 — 15 gadiem, kad atklājas, ka nekustamā īpašuma attīstītājs vairāk ir domājis par peļņu, vizuālajiem efektiem un reklāmu, nekā par pamatu siltināšanu un hidroizolāciju. Jāatzīmē, ka labai hidroizolācijai ir jāaiztur viss mitrums, kas nāk no grunts, jāaizpilda poras un plaisas pamatos, jānotur ūdens hidrostatiskais spiediens un tvaika caurlaidība.

Kāpēc izvēlēties mūsu piedāvājumu? 

Kāpēc gan pamatu siltināšanai izvēlēties putu poliuretāna siltumizolāciju un tīra poliuretāna hidroizolāciju? Atbildes ir vairākas un tik labas, ka nav jābaidās atkārtoties: 

  • Zemākais siltumvadītspējas koeficients;

  • Monolīta bezšuvju izolācija bez vājām vietām;

  • Ātra un vienkārša uzklāšana;

  • Kalpo daudz ilgāk nekā citi materiāli;

  • Elastīga izolācija;

  • Pielīp 100% pie visa virsmas laukuma;

  • Uzklāj apmācīti profesionāļi;

  • Izcila adhēzija pie virsmas;

  • Uz putupoliuretāna uzklāts tas ir tvaika necaurlaidīgs;

  • Nepārspējama adhēzija starp siltumizolāciju un hidroizolāciju;

Tādēļ droši var apgalvot, ka Line-X ir efektīvakā siltum- un hidroizolācija, kas neliks vilties un būtiski samazinās jūsu rēķinus par patērēto siltumenerģiju. Sniedzam konsultācijas gan privātmāju gan daudzdzīvokļu māju īpašniekiem un apsaimniekotājiem un palīdzēsim rast labāko risinājumu tieši jūsu situācijai. Lai katrā namā ir silti un mājīgi!